Біографії Ясенця та Одали

 

Душа Одали прийшла на нашу грішну землю три десятиліття тому, під час дивовижного розташування небесних зірок. Вже в молодості відчувала вона творчі пориви, які відносили її далеко за межі земного світу, в духовні простори, де вона споглядала чудеса й дивовижі, а потім, повертаючись назад, втілювала їх в дивовижної краси книги.

Творчість завжди була для Одали сенсом життя—від шкільних років і по сьогодні її день починався з особливої духовної практики, виходу зі світу необхідності в царство свободи. Щоранку Одала, смакуючи яблука і зелений чай пише, підносячи свою душу до небес.

Її книги дають радість усім, хто їх прочитає, допомагають розвинути уяву і відкрити нові горизонти буття. У своїх творах Одала звеличує Бога, показує красу світу, глибокі психологічні переживання людей, вказує шлях до досконалості, добра та любові.

Від дитинства Одала відчувала глибокий внутрішній потяг пере ображувати та покращувати світ. Вона—світлоносна душа, яка сіє добро та Божу благодать скрізь, де перебуває. Одала володіє унікальним даром пробивати тверду оболонку довкола людських сердець, наповнюючи їх світлом та радістю.

Бажанням Одали є привести всіх людей до істини та щастя, а досягає вона цього творчістю, молитвою та служінням.

Одала вивчає філософію в одному з європейських університетів, поглиблюючи свої знання про світоустрій та Божий промисел. Також практикує містичне споглядання, роботу з енергіями та живу молитву.

 

Яррос Ясенець народився на самому початку незалежності України в родині інтелектуалів, які дали своєму сину гарну освіту і жагу до пізнання істини. Перші оповідання почав писати на старій друкні та від руки починаючи з дев’яти років. З раннього дитинства молодий хлопець відчував потяг до чогось містичного, інтуїтивно він відчував, що довкола існує багато інших, невидимих світів. Система не раз заманювала його у свої лабети, намагалася залякати, зламати, або ж привабити світськими можливостями. Однак сила духу допомогла Ясенцю відкинути шаблони, які насаджувала офіційна версія і збагнути, що Всесвіт має куди більше ніж три виміри, а справжнє буття не обмежується вісімдесятьма роками віку тлінного тіла. Відтоді він почав вести також інше насичене життя, про яке мало хто знав і ще менше готові були в нього вірити. Частково про нього розказано на сторінках його творів.

Ясенець став повстанцем проти системи, якого вона так прагнула знищити. Він став дослідником, філософом, пошуковцем та зберігачем істини. В житті його було декілька переломних моментів—коли відкрилося йому бачення Всесвіту, згодом—коли все люблячий Творець звернувся до Своєї душі, вказавши дорогу, а востаннє—коли зустрів він Одалу, рідну душу, з якою разом перебував іще перед початком часів.

Ясенець, як і його супутниця вічності, вивчає філософію, займається творчістю і несе послушництво  іподиякона у Православній Церкві.

Вітаю Вас, Гість!
П`ятниця, 07.08.2020