Письменницький портал Ясенця та Одали.

Ясенець та Одала--двоє молодих філософів, письменників та антисистемних повстанців. Своєю творчістю ми спонукаємо людей до виходу за межі системи, самостійного мислення і просто даруємо радість. Оскільки видати книгу в паперовому вигляді зараз не так просто, ми починаємо розповсюдження нашої творчості з цього ресурсу.

Тут ви можете знайти наші твори, читати, скачувати в різних форматах та залишати ваші відгуки.

Також ми пропонуємо посилання на різного роду іншу літературу для просвітлення і духовного зростання.

Тут можна почитати, помислити і просто приємно провести час.

 

 

Покликання письменника

Дуже часто ті, хто не досягнув іще просвітлення, думає, що саме він своїм розумом створює певний літературний твір--роман, вірш чи наукову монографію. Людина присвоює собі певне "право" на цю продукцію, не замислюючись, звідки ж вона походить.

А якщо замислитися глобальніше, то нічого у світі ні з чого просто так не виникає. Енергія завжди має зовнішнє джерело, а інформація--це функція енергії, вона зажди прив'язана до носія (напр. музика, яку ми чуємо, не може існувати без звукових хвиль, текст--без паперу та чорнила та ін.). Наші думки, які несуть інформацію, так само є енергією, яка звідкись приходить. А наш мозок аж ніяк не є носієм свідомості, а радше це--квантовий комп'ютер, який сприймає інформацію з космічного простору (з інших світів, варіянтів подій та ін). Ми постійно перебуваємо в енерго-інформаційній павутині і тому часто наші думки, почуття, переживання, сни, творчі пориви, яким ми не можемо дати раціонального пояснення, походять з невидимої реальності, духовного світу. На жаль, філософія позитивізму зредукувала це все (цілковито не науковим методом) до фройдистського "витіснення", "сублімації" та інших дурниць, бажаючи всяко принизити значення реальності духа в житті людини.

На сьогоднішінй день не тільки філософія, але і квантова фізика спростовує такий підхід.

З точки зору філософії, людина є духовною істотою, народженою від неба, вона не належить цьому світові, а є дитиною і співбесідником нашого Творця. Спільно з Ним наш дух творить реальність, а також може споглядати інші дійсності. Митець, який має чисте серце, в пориві творчості злітає до небесної дійсності і переносить частину її в наш світ у вигляді своєї творчості--прози, поезії, живопису, скульптури, архітектури, комп'ютерної графіки чи музики.

Отже, творчість--це акт злиття світів, вищої дійсності та нашої, занурення в енерго-інформаційну павутину. Це--творення маленького духовного світу зі своїми законами і дійсністю, розкриття нашої духовної природи. Ми покликані наслідувати нашого Сотворителя, втілювати дар абсолютної свободи і в маленьких масштабах співтворити спільно з Ним.

Справжній письменник у час натхнення переживає екстази, злети, його виштовхує за межі світу, він сам стає співучасником подій, які описує, його персонажі говорять із ним, він здійснює мандрівку, яку у всіх деталях може описати лише тому, хто мав такий самий досвід.

На жаль, інколи люди пишуть не в співдії з Істинним Творцем і нашим Небесним Батьком, а під впливом штучних енерго-інформаційних систем (егрегорів) чи зловмсиних істот з інших світів--якщо люди не мають чистоти помислів і щирого бажання нести просвітницьке служіння письменника.

З цієї причини ми викладаємо наші книги у відкритий доступ, бажаючи ділитися ними зі всіма охочими розділити з нами нашу духовну мандрівку.

 

Жанр нашої творчості.

Ми, Одала та Ясенець, упевнені, що наші книги, написані під натхненням Духа, цілком імовірно поспішили прийти на цю планету. Можливо, до того, як люди приймуть усю їх повноту, має пройти ще певний час, у духовному розвитку та ментальності мають статися інші зміни.

Ми ідемо проти системи, творимо в просторі свободи, переносячи маленьку її частинку у наш світ. Тому раціоналістам, педантам і догматикам це навряд чи припаде до смаку.

Наші книги можна описати, як "філософське фентезі". Але і ця назва не зовсім коректна.

Насправді, ми описуємо Всесвіт максимально РЕАЛІСТИЧНО. Власне, фантастика--це вищий прояв реальності. Бо для більшості людей жанр реалізму зводиться до опису видимих явищ природи, переживання психології падшої душі та розбирання міжлюдських стосунків. Все, що виходить за межі тривимірної дійсності, яку пересічна особа сприймає через п'ять органів чуття, вважається "фантастикою". Якщо у творі ідеться про Богоспілкування, палеоконтакт, відкриття прихованих духовних сил, магію чи космічну битву, він записується в жанр "сюрреалізму".

А насправді ми відкриваємо реальність такою, як вона є. Без усяких кордонів.

З точки зору психіатрії ми--божевільні. На погляд Церкви--єретики. Громадська думка порадить нам "зайнятися чимось корисним для соціуму". В академічній спільноті нас не вважають справдніми філософами.

На жаль, така ціна свободи...

Але щоб пізнати велику таємницю, треба вивчати всі її аспекти, а не лише вузький догматичний підхід психологів, богословів чи академіків.

 

 

Проблеми поширення та публікації

На сьогоднішній день, на жаль, досить мало людей розуміють всю вагу та велич покликання письменника. І справді, якщо погортати нинішню сучасну літературну продкуцію--як ту, що вже надрукована, так і розміщену на Інтернет-ресурсах--освічені люди часто сумують через її низький рівень. Проте раз люди мають охоту це читати, неодмінно виникають і ті, хто їм щось подібне запропонує.

На жаль, зараз дуже непросто взяти і видати свою книгу не маючи знайомих у видавничому бізнесі та не володіючи великими капіталами, які можна було б у цю справу інвестувати. Особливо якщо твоя продукція неоднозначна, експериментальна та антисистемна, якщо ти ніде доти не публікувався, якщо не маєш голосу у впливових колах.

Декому вже є що промовити для світу, але їхній глас волаючого в пустелі заглушує каркання куплених та вигідних системі рупорів, які не говорять анічогісінько справді цінного, лише збурюють шумами інформаційний потік, відпрацьовуючи свої зарплати.

Когось Господь наділяє здатністю писати, приводити небесні ідеї в наше буття, говорити до світу істину через твори, просвітлювати, ламати шаблони, іти проти системи і радувати людські душі. Інколи нас заглушують зі злого умислу, проте найчастіше ми просто не маємо шансу сказати про себе, бо всі місця на полицях книгарень уже зайняті тими, хто зміг заплатити за себе чи був вигідним для системи.

І тут на допомогу приходить Інтернет, вільний інформаційний простір, де можна розмістити наші Богом дані перлини. Якщо система спершу створила його як засіб контролю за суспільною думкою та поширенням того, що сильні світу цього хотіли нав'язати людям, то вселенський баланс перевторив Інтерент на палку на двох кінцях--в ньому можуть діяти і незалежні сили, покликані поширювати Істинну, просвітлювати і доносити Божу правду до душ земних.

Вітаю Вас, Гість!
Вівторок, 11.05.2021